به فروشگاه اینترنتی فروش فایل اِلی فایل خوش آمدید

.جهت تماس با شماره های  09360470104 – 09151275754 و یا توسط فرم زیر با ما در ارتباط باشید

استان: خراسان رضوی، شهرستان : مشهد، بخش : مرکزی، شهر: مشهد، محله: جاهدشهر، خیابان هاشمی رفسنجانی10[رحمانیه13/3]، کوچه رحمانیه 11[میثاق 10/14]، پلاک: 0.0، ساختمان سینا، طبقه: چهارم، واحد: 12،

 

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

درصورتی که بعد از خرید با مشکلی مواجه شدید ، می توانید از صفحه پیگیری سفارش فرم مربوطه را تکمیل کنید، پشتیبانی الی فایل در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد کرد.

ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم؛ چنانچه شاهد نقض قانون کپی رایت توسط اطلاعات درج شده در هر قسمت از الی فایل بودید لطفا با استفاده از صفحه ثبت شکایت مورد را به اطلاع ما برسانید تا تصمیم های لازم اتخاذ شود.

شما می تونید از صفحه همکاری در فروش ، فایل هایی که در الی فایل قرار دارند رو بازاریابی کنید و بفروشید و پورسانت خودتون رو بصورت کاملا اتوماتیک دریافت کنید.

بله ، شما می توانید از صفحه ارسال فایل ، فایل هایی که میدانید مناسب همگان هست رو برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، آن ها را در سایت قرار دهیم.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.